По-русски
Холодильний компресор Bitzer

Компресори Bitzer (Німеччина)
Відділ продажу: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@bitzer.kiev.ua

Ціни і наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18

Доставка по всій Україні.


Напівгерметичні спіральні компресори Bitzer серії ECH

Герметичні спіральні компресори Bitzer ESH7 ESB-100-5-RUS № арт. 80470603 DE / EN / RU 01.10.2013

Напівгерметичний компресор Bitzer

Напівгерметичні спіральні компресори Bitzer серії ECH, що працюють на R134a, призначені для використання в установках кондиціонування повітря на транспорті і були спеціально розроблені для систем кондиціонування повітря в автобусах.

Завдяки своїй компактній конструкції і безступінчатим регулюванням продуктивності, здійснюваному незалежно від двигуна транспортного засобу, компресори серії ECH також можуть застосовуватися в компактних системах кондиціонування повітря для охолодження кабіни водія, наприклад, в техніці, використовуваної в будівельній і сільськогосподарській галузях або автотранспорті, призначеному для відпочинку.


Переваги напівгерметичних спіральних компресорів Bitzer ECH:

  • Напівгерметичний спіральний компресор з вбудованим 26В/DC постійним магнітом електродвигуна (інша робоча напруга - за запитом).
  • Плавне регулювання продуктивності, здійснюване незалежно від двигуна автомобіля (діапазон регулювання швидкості 900-2100 об/хв.)
  • Світлий алюмінієвий корпус з малою загальною висотою, оптимальної для монтажу компактних систем на даху або фасаді будівлі.
  • Дуже високе значення холодильного коефіцієнта (COP) - ідеальне рішення для установок кондиціонування повітря при середніх температурах.
  • Моніторинг та зворотний зв'язок основних робочих параметрів, таких як швидкість, температура двигуна, напруга і струм споживання.
  • Інформування про стан і помилки через роз'єм TMP.
  • Вимірювання температури зовнішнього повітря для забезпеченні мінімальної робочої температури.
  • Знижені витрати на обслуговування завдяки напівгерметичними конструкції.


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)